| Dolores3257 a întrebat:

Aveti idee cum mi-as putea convinge mama sa ma lase sa-mi fac ziua intr-o vila inchiriata alaturi de mai multi prieteni si de iubitul meu? Mama are o gandire un pic ciudata si crede ca o sa fac sex daca sunt singura si mai ales daca inchiriez o cabana.Pentru mine ar fi de vis pentru ca as putea avea in sfarsit momente mai intime cu iubitul meu si as putea sa-mi fac de cap pana intr-o limita.Eu inca nu i-am zis de ideea asta pe care o am dar nu stiu nici cum ar trebui sa incep ca sa fiu convingatoare etc plus ca nici nu vreau sa se gandeasca la prostii asa ca nu o sa ii spun ca vine si iubitul meu pentru ca daca ar afla cred ca ar spune nu din prima.Va rog ajutati-ma cu un sfat.
Dau fundă. Scuze daca nu am ales categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum s-o convingi din moment ce are gandirea asta. Singura varianta ar fi sa aveti un adult cu voi care sa va supravegheze dar stii si tu ce implica asta.
Ai putea incerca cu milogeala aia tipica de e ziua meaaa, lasa-ma sa mi-o fac cum mi-o doresc, odata fac x ani etc

1 răspuns:
| Plato a răspuns:

Ce varsta ai, daca-mi permiti? Poate in poza pari mai matura.