| florin422004 a întrebat:

aveti idee cum pot sa cuceresc o fata numai prin vorbire? Nu stiu daca ma place dar totusi eu o plac. Suntem prieteni de ceva timp.

5 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Nu prea cred ca poti cuceri o fata doar dintr-o conversatie! Mai bine treci la fapte! Arata-i ca o placi, poata-te frumos cu ea, fa-o sa rada etc happy
Si faza cu "fata visurilor tale" crede-ma asa eram si eu in a5A dar mai incolo am realizat ca "respectivul" a fost un mareee nesimtit sad
Oricum succes! happy

| florin422004 explică (pentru gingergirl1):

Multumesc pentru succes, o sa va dau fundele dupa 4 februarie sau chiar atunci(de ziua mea).

| gingergirl1 a răspuns (pentru florin422004):

Ok,oricum La Multi Ani ca mai sunt 2 zile pana la ziua ta!

| feraryyy78 a răspuns:

Trebuie sa-i spui ce simti, nu fi timid, incearca sa arati ca iti place de ea cu adevarat.

| florin422004 explică:

Sa stiti e fata visurilor mele!