| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Azi cand eram la laptop am vrut sa ma duc la mama.Cand m-am dus la usa am vrut sa apas pe clanta can aud un set tip "oh, oh".Mi-am dat seama de ce e. Dupa am chemat-o pe mama sa imi faca ceva de mancare.M-am uitat la tata si i se vedea "stiti voi" ridicata.Nu as vrea ca mama sa ramana gravida dar nici nu as vrea sa stiu ceva ca sa stau linistit. Puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AnaM22 a răspuns:

Sunt adulți, sigur stiu ce fac și exista atâtea metode contraceptive pe care le pot utiliza deci dacă ei nu au în plan de a face un copil atunci totul e ok happy O sa te obișnuiești cu astea când mai crești, și eu am avut o problema când eram mai mica

| Rares791 a răspuns (pentru AnaM22):

Exista o metoda prin a afla daca vor?

| Rares791 a răspuns (pentru AnaM22):

Dar oricum ms cand o sa pot o sa iti dau funda

| AnaM22 a răspuns (pentru Rares791):

Întreabă i

14 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

"ca nimic nu se compara cu o dragoste rurala, facuta in fundul curtii in miros de fan si alba "

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mai făcut sa rad cu lacrimi mi-ai adus aminte de nepotul meu Andrey așa a pățiți și el săracul o data și vine și îmi zicea mie și eu i-am zis ca nu știu ce făceau l-am scos afara in parc

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Ba da lasa-i ma in pace pe saracii oameni, doamne feri, daca tot esti asa impotriva asteapta ma pana ii auzi iar si intra peste iei zbierand.

| Rares791 a răspuns:

Scuzati pentru scrisul neclar

| Rares791 a răspuns:

;-;