| AdrianaB1 a întrebat:

azi e ziua persoanei pe care o plac cel mai mult mă refer la un baiat, dar ne-am certat mai demult, și nu știu dacă să-l felicit sau nu, cum pare?
Vă rog dacă doriți să lăsați o părere bine, dacă nu fără jigniri.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te complica daca ai avut o discutie in trecut

| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa-i spui, fa-i ce simti

| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de natura situatiei sau a relatiei existente intre voi in acest moment, O felicitare transmisa cu buna intentie, poate provoca doar sentimente de bucurie, fericire si/sau satisfactie. Sanatate!

| gelu1970 a răspuns:

Eu intotdeauna am primit un "happy birthday" cu o bucurie interioară mare, transmis de la persoana cu care am trăit momente frumoase.
Prostia mea a fost de a nu-i arăta ei acest lucru.
Eu cred că gestul e ok.
Poți să il feliciți.

| Raducons a răspuns:

Da,o sa aprecieze sigur gestul.
Chiar daca are o relatie nu conteaza scrie-i.

| antoniaidk a răspuns:

Orice s-a intamplat intre voi, e frumos sa il feliciti, nu se poate intampla nimic rau, si pana la urma, tot tu pari fata educata ca ii ureaza la multi ani sau whatever

| ziptrack a răspuns:

E firesc sa-i transmiti un mesaj sau sa-l suni ca sa-i urezi La Multi Ani.

| wolfves a răspuns:

Daca v-ati certat acum cateva luni, pare putin cam ciudat, dar e un motiv bun sa intri din nou in vorba cu el, avand in vedere ca il placi. Incearca, vezi cum reactioneaza. Fa ce simti!

| Miru345 a răspuns:

Eu zic sa-l feliciti, mereu e placut cand cineva te felicita de ziua ta.

| Miru345 a răspuns:

Eu zic sa-l feliciti, mereu e placut cand cineva te felicita de ziua ta.Nu conteaza cearta, vei face un gest frumos din partea ta