| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Ce sa ii spun unui baiat dacă îmi scrie "de ce îmi bate inima" când discutam,ne certam, ne supăram etc?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cred ca te-ai indragostit, aha dada, si esti tare fericiiit, bate bate inimaa a a. ", asta ai putea sa ii spui.

| mastadont a răspuns:

Să-i spui că inima-ți bate tot timpul pentru că altfel ai fi moartă. E normal să-ți crească puțin tensiunea când te cerți cu cineva, tuturor ni se întâmplă.

| Andreei8888888 a răspuns:

Este normal să bată. odata ce vorbesti cu un sex opus de care esti atras(ă) sau ai legături cu acea persoană.

| NunuNini a răspuns:

E semn ca traieste!

| FCx78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi alta replica dacă ai ideea ceva

| Invictusman a răspuns:

" de ce imi bate inima "
Ii dai un pupic si o inimioara și îl întrebi, " îți mai bate asa tare inima "?
E posibil ca inima lui sa "bata " pentru tine.

| LoveSleep a răspuns:

El: "de ce îmi bate inima"
Tu: " rolling on the floor))"
-Block-

| AndreiZabaluga47 a răspuns:

"Ajutor ma tin sechestrat"

| mgtow a răspuns:

Are probleme cardiace, trebuie tratat cu delicatete