| Alexandracoman433 a întrebat:

Bună TPU, ceasurile de bărbați din silicon sunt bune? Ce ziceți, este un un ceas la 85 de lei vreau să-i ofer iubitul meu, ce părere aveți?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil cureaua este din silicon.
Ceasul este din componente electronice.
Daca lui ii place, nu va fi o problema.

| Alexandracoman433 explică (pentru darrio2007):

Da cureaua este din silicon

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandracoman433):

Pune un link cu ceasul. Poate iti dau o parere.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexandracoman433):

Da, l-am vazut. Nu il va aprecia. Este un ceas simplu si cam costisitor la acest pret. Daca ai posibilitatea, incearca un smartwatch. Este mai la modă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este frumos ceasul sigur se va bucura, si nici nu este asa scump. Bravo i-a il, dar el ce i ti cumpăra tie? Pantofi geantă sau un colier? Ce varsta ai tui dar el?

| Alexandracoman433 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 19 și el 30 și el mi-a cumpărat un ceas pe bune e frumos ceasul vreau să-i cumpăr?

| sierra1 a răspuns:

"ceas la 85 de lei? vreau să-i ofer iubitul meu ce părere aveți?"

e o vorbă: de cât dai, de atâta ai!
Ia-i mai bine o cravată, o curea, un parfum... ceva, nu jaful ăla de patru poli