| ContNmc7 a întrebat:

Ceea ce vreau sa va rog acum este foarte urgent. Deci fratele meu mi-a spart ceva foarte dar foarte important si sunt nervoasa. Vreau sa fac ceva ca sa fim chit, dar nu genul distrugerii hainelor preferate sau lucruri de care are nevoie in fiecare zi. Vreau sa îi fac o farsa sau sa îl sperii rau de tot sau orice. Va rog sa ma ajutati cât de mult puteti. Timp de o săptămâna nu am sa vorbesc cu el asa ca va rog ajutați-mă!

Răspuns Apreciat de Editori
| împreunăfacembine a răspuns:

Ceau,

Eu zic sa nu reactionezi in acelasi fel. De ce ai intoarce rau pe rau? Care este scopul bine initiat? Calmeaza-te ca poate nu a facut-o initiat. Nu trebuie sa fii atat de frustrata si sa faci o tragedie din aceasta situatie.

Zi faina!

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Pacaleste-l ca i-ai spart si tu lui ceva foarte pretios. Telefonul... nu stiu, laptop-ul, etc. Doar pacaleste-l, nu le distruge pe bune. laughing

| ContNmc7 explică (pentru Ineys):

Si cum o sa demonstrez asta? Nu crede el asa ceva cu una cu doua. Oricum mersi.