| Șevval a întrebat:

Cine cunoaște în Brașov un preot clarvăzător sau cineva care are viziuni despre trecut sau viitor?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sunt clarvăzător in trecut. Stiu ce am mancat și ieri si alaltăieri

| Holiday a răspuns:

Te pot ajuta eu, dar te costa...depinde ce vrei sa stii.

| GouDidodino a răspuns (pentru Holiday):

O costa, dar sa stii ca înșelaciunea este o infracțiune ce se pedepsește cu închisoarea de la 6 luni la 3 ani sau 1-5 ani depinde la ce articol te încadrezi.

| Holiday a răspuns (pentru GouDidodino):

In Romania, dar nu numai, treburile astea nu doar ca nu sunt pedepsite, dar sunt si scutite de impozite si chiar sustinute de la bugetul de stat. Vezi toate organizatiile religioase care tocmai asta fac, vand iluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar n-ai ce face cu banii? Mai bine te-ai şterge la fund cu ei.

| Andra9pk a răspuns:

Serios? Crezi in inselatorii d'astea? laughing