| Jack99 a întrebat:

Cred ca ma place o colega, mi-a tot scris pe Facebook si imi tot punea emoticoane cu pupici si era super draguta cu mine, atat pe Facebook cat si la faculta. Se mai uita la mine. Iar in weekend mi-am luat inima in dinti si i-am scris si eu, a fost foarte placut, iar a emoticoane, am vorbit mult, a pus multe intrebari despre mine, ne-am simtit foarte bine, la final mi-a spus ca mai vorbim si mi-a pus semn de pupat. Acuma am urmatoarea dilema, ce fac pe mai departe, oare ma place si ar trebui sa o invit in oras?

Răspuns Câştigător
| raluca1234567890 a răspuns:

Eu cred ca da ar trebui sa o inviti pentru ca odata ce fata iti da pupici si iti acorda atentie, ar trebui. Si sa faci tu primul pas pentru ca esti baiat. Te pup. Funda? :*

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca!
Daca primeste invitatia, o poti invita mai departe, ori unde...
winking

| SuneteDeChitara a răspuns:

Esti la facultate si inca mai ai dileme de acest gen? Triiiist.

| Petripetri a răspuns:

Clar daca simti si vrei ceva baga te