| Syrten a întrebat:

Buna TPU!
Curand e ziua iubitului meu, primul an cand urmeaza sa ii fac un cadou, dar nu as vrea sa pastrez tipicul de parfumuri sau haine, are un pisoi si as fi vrut sa ii comand un tablou personalizat cu acesta, totodata o cutie cu diverse sortimente de prajituri si alte dulciuri, credeti ca e o idee buna? Nu prea ma pricep la facut cadouri si totusi nu as vrea sa o dau in bara, desi el spune sa nu imi bat capul ca orice e din partea mea o sa ii placa. Ce credeti?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo, succes

| DeMicUnCălător a răspuns:

Perfect. te-ai gandit bine. Sunt sigur că-i va place

| IceRope a răspuns:

Dacă vrei să îi faci cadou ceva ieșit din comun, du-i o găleată cu șoareci pentru pisoi. Abia apoi îi faci cadou un tablou cu poza în care se poate vedea ce față face când primește găleata. Fii originală, beibii, nu copia după ceilalți.