| inna1995 a întrebat:

TPU! sad Dati-mi si mie niste melodii gen BrOnX ft. AlX ft. Mc TeTu - Vrei sa fim iar impreuna. ( M-am despartit de prietenul meu pentru ca s-au bagat niste prieteni intre noi ) crying Si as vrea [daca se poate] si niste status-uri de genu` : Lumea e proasta. Toti vroiau sa ne desparta. Si uite ca au reusit. Sau ceva de genul asta, va roog mult puppy dog eyes. Sa fie pentru cei care vor sa se bage intre noi si au ciuda pentru ca ne iubim sad. Va multumesc din suflet love struck. Sper sa am cat mai multe raspunsuri. Cel mai bun raspuns cu cele mai multe melodii si statusuri primeste FUNDOIII! love struck kiss (si scuza-ti categoria dar nu stiam unde sa postez >:" )

Răspuns Câştigător
| StaceyG a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Si acum ceva statusuri

Ti-Am daT RepLiCa Doar Cu un CuvanT.Nu Am Fost FraieRa Si NiCi Nu Sunt Mai sChimBa joCul Cam RisTi Sa Te Arzi Cu FocuL.

Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea.dar ce fac EU stiu doar EU.ce face EA stie tot orasu`

Eu pentru tine am fost o amintire alta pentru tine va fi doar dezamagire

Stii ca orice ar fi `Tu ramai V.I.P pentru mine`

Toate Sunteti Bune Eu Sunt Aia Rea Toate Vreti Ceva Eu Vreau Altceva.

O Relatie Frumoasa Din Exterios O Domnisoara Calma si Un Domn Iubitor.

Cum vorbesc.sau cum ma comport.nu conteaza.atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.eu simt ca tot ceea ce fac e bine.si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in mine.

Au crezut ca pot sa ne desparta
Teapa fraierilooor!
Ne iubim mai mult ca niciodata

El pe ea o iubeste, el pe ea o doreste blondo u esti de rezerva doar bruneta e perfecta:X:X

Oricare ar fi ea.tu inca mirosi a mine

Ca pRiEtEnA aM dEfEcTe [, ] cA dUsmAncA SnT pErfEctA

"buNa´rEa sau c0mpLicata´uiTe aSa sunt eu´.cu imPresi si fiGuri´sunt papuSa nimaNui´. sunt d0rintSa tuturor si duSmanca pr0asteLor´

Nu ma uRi ca sunt mai Buna`K Tine! Invidia`ta Ma face superi0ara`exPresiiLe mele te d0b0ara` Barfele tale ma Lasa rece`. La pr0stie NIMENI nu te intrece!

EU POT sa fiu ORICAND ca TINE
TU ca MINE.aaaaaaaa.NICIODATA!

Iti place cum te privesc.iti place cand iti zambesc.iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc

1. Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?
2.suferind invetzi sa traiesti.traind inveti ce e aia viata.stiind ce e viata trebuie sa uiti suferinta pentru a uita suferinta cumpara un burete dar buretele costa o avere dar are posibilitate sa stearga tot ce a fost si sa aduca un prezent luminos
3.Cand plangi aduti aminte de clipele frumoase,cand urasti aduti aminte cum e sa iubesti, cand suferi amintesteti cum era sa fi fericit, cand singura cale pentru a scapa este ura si minciuna mai bine lasa tot cea fost in urma si nu ura viata e frumoasa daca sti s-o traiesti
4.imi va fi dor
imi va fi rece
dar timpul nu va vindeca
ci doar va trece
5.Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi
6.De cate ori am vrut sa plec sa-mi strang tot cerul in cuvinte
Si zbor s-agat de margine de nor
Sa ma nimiceasca de atat dor
Si tot de atatea ori
Facut-am fara voie, pas inainte…
Pasi inapoi…de cate ori…
De cate ori am vrut sa-mi strang
Un snop de vise-n frunze ruginii
Si somnul nedormit in poezii
Si tot de atatea ori am vrut sa vin
Sa-mi mangai pleoapa cu senin
Sa-mi strangi la piept nemarginirea de cate ori
De cate ori am vrut sa mor
Si sa ma nasc in lumea ta
De atatea ori
7. Exista un timp pentru lacrimi dar si pentru a zambi.Exista un timp pentru a merge mai departe dar si pentru a renunta.Exista un timp pentru cer senin dar si pentru ploi.Exista un timp pentru a creste.Exista un timp pentru schimbari.Exista un timp pentru a fi sus dar si pentru a cadea. Exista un timp pentru iubire. Exista un timp pentru iertare si pentru a alege ce e corect
8.Cea mai stranie forma de a indeparta pe cineva este a sta langa el si a sti ca nu-l vei putea avea niciodata
9.Nimeni nu e de neinlocuit dar – uneori – este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura
10.Cand cineva nu intelege o privire, cu atat mai mult nu va intelege o lunga explicatie
11.Toti suntem in vizita in acest moment si loc. Suntem doar in trecere. Am venit sa observam, sa crestem, sa iubim si sa ne intoarcem acasa
12.Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

Sper sa iti fie de folos. Fundita?

3 răspunsuri:
| inna1995 explică:

Multumesc mult @mihaelutza :X:X:X. Melodiile sunt superbe si status`urile la fel :*:*:*. Meriti fundita :p >big grin

| StaceyG a răspuns (pentru inna1995):

Multumesc si eum pentru Fundita:*

| quickdancer a răspuns:

Chriss - Awake my halo
Chriss - M-ai renascut feat Dyva
Chriss - Aroma Clipelor
Tranda - Bulevard
Chriss - Reversul Clasic.

Cam atât din ce îmi vine în minte, sper ca ţi am fost de ajutor big grin