| xLoveMuzic12 a întrebat:

...De curand mi-am luat un catel dar nu stiu ce nume sa'i pun imi puteti da cateva exemple? as vrea un nume mai ciudat cam ca >Chuby:
.

FUNDA; 3

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cerber, Laika, Anubis.

| beautifullie a răspuns:

Depinde mult si ce rasa e. trebuie sa fie in conformitate cu talia lui. ca nu ii poti pune pufi si el sa se faca un animal cat casa

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Daca e negru, corbita. daca e alb, albita, daca e maroniu, maronita sau altceva

| AnnaCookie a răspuns:

Fată : Sonna; Lola; Becky; Chanty; Benny
Băiat : Sonny; Nony

| BrightLights a răspuns:

Fata : Aysha, Bibi, Cara, Becka, Foxie, Lally, Juliet.
Baiat : Aslan, Dave, Donald, Fritz, Gaspar, Yaris, Willie...

Daca nu iti place nici un nume, mai poti gasi aici : http://www.caini.home.ro/nume_canine.htm
;)

| anadana13 a răspuns:

Daca e fata pune-i: Sonia, Ada, Daisy, Tasha, Doyle, Loli, Puca, Cora.
Si daca e baiat: Adolph, Boris, Bobi, Colt, Cody.
Cam atat, sper ca te-am ajutat :*