| boss23459 a întrebat:

Deci nu radeti! Daca aveti chef de glume plecati!
Deci, Eu toaaaata vacanta asta nu am vorbit deloc cu prietenul meu la telefon.si m-a sunat de vreo 15 ori pe zi iar eu nu am raspuns.
Eu pe parcursul vacantei mi-am schimbat nr de telefon! Voiam sa vorbesc cu el pe insta dar mi-a fost mega rusine( mi-a trimis si acolo 5 mesaje ) credeti ca mai e prietenul meu?
Si ce scuza as putea sa ii spun pe insta?
Din nou nu e vina mea ca mi-am schimbat numarul!

Funda!

PS daca au gasit o greseala gramaticala taci

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia anuntat de ce nu vrei sa tii legatura altfel l-ai tinut ca disperatu in asteptare, ai fost neam de traista macar acum e lamurit ca nu tia pasat de el

| darrio2007 a răspuns:

Ar fi un prost daca te-ar mai suna iar tu sa nu-i raspunzi. Nu reiese ce sex porti in izmene.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Spune-i că thinking te-ai săturat de el de nu i-ai dat numărul tău nou? Nu trebuie să-ți fie rușine dacă era iubitul tău. Dacă era doar un prieten, lasă-l acolo, îți faci alții!
Dacă v-ați mai văzut, dacă mai simți ceva pentru el și afli că și el mai simte ceva pentru tine, mai sunteți iubiți. Prieteni? Majoritatea te au doar pentru interese și nu știu ce să-ți spun. Adică poate tu ai prieteni buni! Dar eu n-am, doar d-ăștea. Mai bine interacționez cu cei cu care sunt obligată și cu câțiva în care am încredere care sunt foarte puțini.

| darrio2007 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ce potrivire la nume, gandire si poză.

| DarthNiger a răspuns:

Nu cred ca are de ce sa se desparta de tine doar pentru ca nu i-ai raspuns la telefon, cel putin eu nu as face asta, apropo cati ani ai? fiindca din intrebarea ta presupun ca esti destul de tanara.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Hahaha. Dar ce relatie e asta? laughing)
Oare cati ani aveti, copii? laughing