| Anonimt7e8 a întrebat:

Buna, TPU! Deci, vacanta asta am fost la niste rude, care au un copilas mic pe nume Rares. Pe mine ma punea in fiecare zi sa stau cu el, dar, intr-un timp m-am plictisit rau si nu mai voiam sa stau cu copilul. Dar, imi era rusine sa zic ca nu mai vreau.Noaptea, imi era frica sa dorm langa el deoarece stiu cum dorm si dormeam langa matusi-mea intr-o noapte ea credea ca am adormit si m-a pupat pe obraji si pe frunte si s-a pus cu capul pe perna mea.Dar, nu stiu ce sa cred. Oare ma foloseste sa stau cu Rares sau putem spune ca ma iubeste?! Ei m-au mai chemat sa stau la ei si nu stiu ce sa fac, va rog un sfat? NO Hate!

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine, e matusa ta. Ma indoiesc ca nu te'ar iubi. Am si eu una mai rece care ma mai pupa din cand in cand ca ii sunt draga. Nu te foloseste, poate te'a pupat in semn de multumire ca ai grija de copil.

3 răspunsuri:
| graworu a răspuns:

Totul este in mintea ta

| christall a răspuns:

Trebuie sa comunici si sa-i spui ca te plictisesti. Nu cred ca se supara, n-are de ce. Si daca se supara inseamna ca nu o interesau sentimentele tale.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu iti place sa faci lucrul asta, cel mai bine este sa-i spui ca ai alta treaba si asa scapi.