| Alexandracoman433 a întrebat:

Bună TPU e normal că când vine in weekend iubitul meu la mine să-l pun mereu la masa adică mă refer și sâmbătă și duminică?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, o sa-si ia niste borcane cu zacusca de acasa, si le va manca pe marginea patului, ca sa nu te deranjeze.
Normal ca "il pui la masa" pe perioada in care sta la tine!
Dar nu e chiar ca si cum ai avea un musafir, pentru ca poti vorbi cu el despre mancare, poate aduce si el ceva, gatiti impreuna...

| Mosotti a răspuns:

Pai si el nu contribuie cu nimic? Sa contribuie si el cu ceva, nu sa manance pe banii tai si banii lui sa ii puna deoparte.
Ca asa fac multi.
Sau sa te puna si el pe tine la masa la el acasa.
Poti sa-l pui la masa din cand in cand dar nu mereu.

Mai stiu eu pe unu, vine de la munca acasa, sta 1 ora acolo si n-a mancat, apoi venea la iubita care statea la 5 min distanta, si cerea de mancare.
Cerea el, si asta mai mereu.
Aia i-a dat pana la o zi (eram acolo), si zice "ah mi-ai mancat toate icrele".

| haileewatson a răspuns:

Normal

| iulia0514 a răspuns:

Nu știu cum e acum dar noi mergeam la restaurant sau pregăteam ceva împreună, ideea e ca nu așteptam ca el sa plece sa mănânc și nici nu ma ascundeam în dulap sa mănânc pe furiș sa nu trebuiască sa îi dau și lui laughing

| SingleForOne a răspuns:

Dacă vine în vizită la tine, da, absolut normal să-i oferi de mâncare sau ceva bun, te gândești dacă lui îi este sau amândurora vă este foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că nu puteți să mâncați separat.

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu înțeleg că trebuie să primesti energie ca sa... dai energie, dar chiar așa, te duci special pentru asta? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

Erau alte vremuri acum 25 de ani.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Nu e obligatoriu, faci cum vrei.

| dariaflorina a răspuns:

De ce sa nu fie normal atât timp cât există iubire? Daca faci asta din dragoste, sunt sigură că va aprecia!