| CristinaHoran a întrebat:

Imi place de un baiat inca din clasa a3-a (de cand il cunosc) si de cand il cunosc am avut o prietenie frumoasa pana acum cateva luni cand brusc si fara nici un motiv nu mi-a mai vorbit. In schimb se uita lung la mine (intr-un fel ciudat) de fiecare data cand trec pe langa el. Prietena mea cea mai buna imi spune mereu ca ea crede ca el ma place. Voi ce parere aveti?
(Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar as vrea sa-mi raspunda cat mai multi. Va rog.

Răspuns Câştigător
| Ichigoemi a răspuns:

Este geloasa pe tine ca tu ai sanse cu el si ca ea l-au placut enorm de cand l-a vazut... daca vrei sa ii fii prietena buna vorbeste cu baiatu si fa lipeala cu fata ( prietena ta )! asta inseamna sa fii o prietena buna:X sa renunti pentru cineva apropiattongue

2 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Eu as crede, ca cineva te barfeste de rau. Parerea mea.
Daca ar fi indragostit ti-ar vorbi! Doar daca este mai timid. Insa in niciun caz nu te ivita. De obicei un baiat indragostit vorbeste mult si rade la glumele tale, se uita numai la tine, iti face loc in viata lui!
Nu uita asta este doar parerea mea.
Iti doresc noroc si sper ca te placehappy

| Sopphiiiiie a răspuns:

Cred ca te place...
sau.
thinking
mai bine vb cu el :*