| anastasia500 a întrebat:

Imi urasc bunicul! Ma invata mereu ce sa fac, dar mereu el greseste! Mama imi spune fa asa iar el Nu Este bine! Si imi strica toata munca! Ce sa fac? Ma dadaceste mereu si nu mai vreau mama ma cearta ca gresesc si I zic ca este bunicul dar ea nu ma crede!

4 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Ce urat din partea ta spui ca iti urasti bunicul. Daca ti-ar spune si el ca te uraste cum te-ai simti?
Banuiesc ca a fost foarte fericit cand te-ai nascut si te-a iubit din prima clipa!
El te dadaceste, te ajuta cum poate!

Daca greseste, nu cred ca o face intentionat...si oamenii mari gresesc. Tu de cate ori nu ai gresit?!

| Radu284 a răspuns:

Cati ani ai?

| manuel72 a răspuns:

Bunicii dadacesc mereu, tu trebuie sa iei atitudine sa-i castigi increderea, sa-i arati ca stii ce faci si sa-ti castigi independenta.