| Alexandracoman433 a întrebat:

Bună TPU iubitul meu mi-a făcut o surpriză de Moș Nicolae mi-a dăruit o pereche de ghete și multe dulciuri el are 30 și eu am 19 ani trebuie să-i ofer și eu un cadou? eu mă gândeam de Crăciun să-i ofer un cadou m-am simțit puțin prost că nu am avut posibilitatea să-i fac o atenție ce părere aveți?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce cauti tu la 19 ani cu unul de 30? Este o diferenta mare de varsta intre voi, mama si tatal tau sunt de acord cu relatia voastră? El la 30 de ani trebuia sa isi gaseasca una de varsta lui sau cu 2 ani mai mică sau mai mare, dar nu pe una de 19 ani, ai facut sex cu el? Sau urmeaza?

| ReddY25 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cunosc un tip care e însurat cu una de vreo 19/20 (el are 32) deci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are rost să te simți prost. Un cadou poate fi simbolic, nu trebuie să fie neapărat scump.

| Mosotti a răspuns:

Cadoul lui esti tu, si cadoul tau e el, poti sa-i dai si tu ceva daca vrei, dar nu in asta sta relatia.

| Lioana a răspuns:

Maine e ziua de Mos Nicolae, nu azi. Si ai inca vreme sa-i faci cadou. Daca el ti-a facut ar fi bine sa ii faci si tu chiar faca e ceva mai modest.

| Marius22222222222 a răspuns:

El tot pe TPU a întrebat dacă sa îți facă cadou? normal că săracu om merita o atentie

| haileewatson a răspuns:

Atunci cand esti o relatie simti nevoia natural sa-i faci o bucurie iubitului/iubitei cand e o ocazie de sarbatoare. Sunt sigura ca la 19 ani ai fi gasit 30 de lei sa-i iei o cutie de bomboane si o pereche de sosete. Gestul conteaza.

Este vorba despre acelasi iubit de 30 ani care sta inca cu parintii lui? Scuza-ma dar ar trebui sa fie capabil sa-si gaseasca pe cineva apropiat de varsta lui, dupa intrebarile tale reiese ca esti inca mica si imatura si probabil el profita de asta

| Alexandracoman433 explică (pentru haileewatson):

In weekend când mai vine la mine îi mai ofer cate o masa sa mănânce și rămâne și peste noapte la mine câteodată ai fac și o prăjitură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îi dai nimic că el știe bine că nu ai bani și nu vrea cadou.

| ArseneIrina a răspuns:

Draga mea, cadoul esti tu. Daca nu ai posibilitate, imbraca-te sexy, ofera-i un masaj. Fii inventiva! Lumanari, ciocolata, you name it happy