| Anonimaa5W a întrebat:

Mâine este ziua de naștere a unchiului meu. Împlinește 22 de ani. Aș vrea să îi scriu un mesaj (mai mare dacă se poate) care să exprime cât de mult îl apreciez și îl iubesc. Nu știu cum să încep și cum să termin. Mă pierd mereu când vine vorba de făcut urări. Am căutat și pe internet, dar vreau ceva mai special, care să nu fi fost pus de încă 100 de persoane. Mă poate ajuta cineva cu un mesaj mai lung făcut de el? Și dacă se poate, nu neapărat, să nu fi fost pus pe nicăieri. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce te retine sa compui ceea ce simti pentru el?
Din pacate, nu te poate ajuta nimeni sa scrii un asemenea mesaj, pentru ca noi nu stim ce simti tu si nici care-i relatia, atat de speciala intre tine si el.
Te sfatuiesc un singur lcuru: scrie un mesaj scurt si concis, ca nimeni nu va citii 100 de randuri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să începi cu asta, cât de mult îi iubești. Dacă este un mesaj scris de altcineva nu va spune nimic referitor la relația dintre voi doi.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să fie ceva compus de tine, nu căuta pe internet.