| IonelaDanyela01 a întrebat:

Peste putin timp va fi ziua iubitului meu si as vrea o ii fac o scrisorica cu 22 de urari,si nu am nicio idee despre ce pot scrie... ma puteti ajuta va rog frumos!(poate sa cuprind si cuvinte de multumire, orice).
P.S. împlinește 22 de ani
Multumesc!????

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Probabil nu as fi putut să te ajut cu asta pentru că nu as fi avut inspiratie, însă m-am gândit la un el si am scris tot ceea ce eu am simtit, sper sa te ajute intr-un fel si la rândul tău sa te inspiri din ce am scris eu, multa sanatate tie si iubitului tau! Baftă!
1. La multi ani!
2. Astazi e o zi foarte speciala, e despre tine!
3. Vreau să îți mulțumesc pentru că ma faci fericita!
4.Pentru ca orice s-a întâmplat ai fost mereu alături de mine.
5. Și pentru ca ma faci sa ma simt iubita necondiționat.
6. Pentru ca am reusit sa vad frumosul doar de mana cu tine.
7. Pentru ca ai demonstrat ca ma iubesti atat de mult.
8. Pentru ca zilele sunt mai senine cu tine.
9. Totodată ai fost cel care m-a inteles mereu si care nu m-a judecat, dandu-mi toata dragostea!
10. Vreau sa stii ca te iubesc enorm si ca cel mai bine ma simt in bratele tale.
11. Fericirea ta e si fericirea mea, iar când tu esti in impas si eu sufăr.
12. Iubesc să mă iubești asa cum numai tu stii s-o faci.
13. Am să te sprijin mereu in tot ce doresti sa realizezi.
14. Ai fost, esti si vei fi in continuare cel mai minunat iubit!
15. Multumesc iubitule că mereu ai avut 2 brate care mi-au oferit protecție.
16. Mulțumesc pentru fiecare sărut, mângâiere si zâmbet.
17. Esti omul fara de care viata mea nu ar mai avea sens.
18. Esti extraordinar și vreau sa stii asta!
19. Ador sa te vad râzând, sa te vad fericit.
20. Iubitule, totul ti se datorează ție.
21. Te iubesc foarte mult si multumesc ca si tu la rândul tău mă iubești.
22. La multi ani, dragul meu, sper ca toate dorintele sa ti se îndeplinească si ca iubirea noastra nu va muri niciodată! Semnat, draga/scumpa/iubita(cum iti spune el) ta X!

10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca nu ai idei de ce mai vrei sa ii faci asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii oferi 22 de orgaszme

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

De-ale ei sau de-ale lui? Pentru ca daca sunt "de-ale lui", intr-o singura zi, m-as mira sa apuce 23.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru JackR):

"de-ale ei"

buna asta.
ea sa primeasca 22 de orgaszme in 22 de ani.

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca are noroc! Barbatii, in marea lor majoritate, sunt egoisti!winking

| 2EXA a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci asa:
1. ori 22 de motive pentru care il iubesti
2. 22 de motive pentru care e un om minunat
3. 22 de amintiri cu el
4. 22 de lucruri care ati vrea sa le faceti in viitor ( ex : sa mergeti la mare, sa vizitati tara x, sa practicati sportul y )
Sper ca ti-am fost de ajutor ^_^.

| IonelaDanyela01 explică:

Va multumesc tuturor!