| Andrusk2 a întrebat:

Buna TPU!
Revin cu o problema. V-am zis ca il visez pe fostul meu de o luna incontinuu, iar de Paști vreau sa ii dau un mesaj cu "Paste Fericit!" iar dupa sa il întreb ce mai face. Problema este ca el are iubita, sa ii scriu sau sa il las? Ce spuneti?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este indicat sa faci asta. Se pare ca esti invidioasa ca are iubita. Ai sa le strici relatia daca nu cumva chiar ăsta iti este scopul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Visele nu inseamna altceva decat faptul ca te gîndesti nonstop la el, daca el are deja alta relatie nu are rost sa i trimiti mesaj, gîndeste te daca tu erai in locul fetei cu care el este acum si îi trimitea mesaj fosta cum te ai fi simtit?

| Freya1 a răspuns:

Eu una niciodata nu i-am scris unui băiat cu iubita, au fost ce m-au cautat pe mine sau de care nu am stiut ca au iubita dar asa nu m-am prea băgat.
Ideea e ca si eu la randul meu am pățit sa se trezească vreo fosta sa ii scrie iubitului meu tot asa pentru ca la visat, pentru ca era singura si au napadit-o amintirile si cert e că nu e prea frumos.Cu una ce m-a amenintat cand am luat legatura cu ea sa ii spun sa stea in banca ei (după ce fostul i-a spus deja de 11000 de ori sa o faca si a tot blocat-o peste tot) chiar m-am intalnit si i-am spus că nu am chef sa ma fac de rahat public si sa o tarai de ciuf asa ca mai bine ar fi sa isi vada de treaba si de atunci ma salută, ma respecta dar chiar nu e ok sa te bagi in viata nimănui asa cu bocanci si sa ii strici mai ales sărbătorile.

| alina2k18 a răspuns:

Da, suna binewinking
Trimite-i un mesaj in genul : iubirea vietii mele, seful meu frumos si smecher vrei sa pastem impreuna fericiti?winking
laughing

| Legion7X a răspuns:

Mai bine nu. Găseste-ți prieten.

| AliGab a răspuns:

Daca omul are o viata noua, o relatie noua, la ce Doamne iarta-ma sa il mai deranjezi? Iar tu vezi-ti de viata, ignora visele si mergi mai departe.

| peanut003 a răspuns:

Nu ii scrii nimic. il lasi in pace
De ce mai ai nr lui de telefon? trebuia sa il stergi de mult timp

| savadan1975 a răspuns:

Mai bine nu.