| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, rog maxima seriozitate.Sunt impreuna cu sotul meu de 10 ani.Nu am putut sa raman insarcinata, problema e la el.Am avut un moment de vulnerabilitate cat timp el era la mama lui acasa o saptamana si m-a lasat singura asa ca am mers la o petrecere in club si a 2-a zi m-am trezit acasa cu un barbat.Sotul meu nu stie întâmplarea asta si de atunci am o fetita de 4 ani care nu seamana deloc cu sotul meu.Soacra mea nu ma suporta si a vazut ca fetita nu seamana cu fiul ei si ii tot baga prostii in cap si sotul acum insista sa facem un test de paternitate.Cum as putea in cel mai rau caz sa modific rezultatele.Va rog sa ma ajutați.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu se poate modifica nimic.Treaba e ca el știind ca nu e fertil nu si-a pus niciodată un semn de întrebare?

16 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu prea poți modifica nimic, asta e logica testului.
Cred ca ai sanse mai mari daca ii spui adevărul.

| darrio2007 a răspuns:

Pai daca problema este la el, este chiar asa de fraier sa creada ca acel copil este al lui?
Ce rost mai are testul de paternitate?
Nu poti modifica rezultatele. Nici macar nu stii cum ai putea face asta.
Acceptă ideea că esti o femeie usoară.

| darrio2007 a răspuns:

Mda, acum am vazut ca ai doar 15 ani.
Copchil fara minte.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns:

Te-ai dus cu altul și nici măcar un băiat nu ai fost în stare să faci.

| anonim_4396 explică (pentru anonim3247):

Da ce au fetele mai?

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt așa de fericit și liniștit că am băiat că parcă mi se par bătuți de soartă cei care au fete.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu poti modifica nimic. Medicina legala este ramura a politiei. Spune-i adevarul.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu mofici nimic ai mințit destul timp și ai ascuns destul de timp. Recunoașteți greșelile pe care le ai făcut față de soțul tău față de bărbatul tău și dacă într-adevăr te iubește cu Adevărată va rămâne alături de tine lângă tine o viață întreagă și veți avea o familie cu Adevărat fericita toți 3. Nu mai minți și Nici in patul altora nu te mai trezi căci minciunile și faptele fie bine sau rele pe lumea asta nimic nu este trebuit cu vederea. Fi conștință de acum în colo fi loaila față de soțul tău bărbatul tu familia ta nu-ți vinde corpul și viața în locuri de nimic.

| Continchiscontsters a răspuns:

Dacă alegi să-l minți nu-l minți pe el cu nimic și te minți pe tine căci el nu ția greșit cu nimic a crezut în tine mai mult decât ai fi crezut tu vreodată în tine nu-ți răni nu-ți necăji oamenii care te iubesc cu Adevărat nu-ți trăda oamenii care au crezut și cred în tine cu Adevărat nu-ți bate joc de viața absolut nimănui pe lumea asta căci nimic nu rămâne ne achitat totul în cale îți va ieși la un momendată încetează oprește te sa mai faci ce ai făcut toți acești ani și timp de acum fi conștientă și conștientizează ca cu răul cu miciiuna și prostia nu ajungi nică ieri există un Dumneze și el chiar există cu Adevărat dacă ai impresia ca nimic din ceaia ce faci și spui și faptele tale celora alți nu sunt loate în considerare te inșeli amarnic într-o buna zi vei conștientiza toate faptele făcut și spuse într-o zi când vei conștientiza cu Adevărat.

| Continchiscontsters a răspuns:

Mereu ma întreb chiar nu aveți conștința deloc? Chiar nu va întrebați nimic? Chiar nu gândiți deloc când faceți un ca asta? Așteptați loialitate din parte lor când voi sunteți în patul altuia? Veniți cu întrebări la oamneii pe care îi vindeți îi înșelați și mai aveți curajul sa veniți să-le puneți astfel de întrebări voi nu aveți ma un Dumnezeu? Voi nu aveți frica deloc de el voi chiar nu va gândiți deloc ca el va vede va aude va știe cu Adevărat și aveți pretenția și așteptările ca oamenii ăștia sa ca accepte bat jocora? Voi chiar nu conștientizați un gram ma un amărât de gram? Un singur gram amărât nu aveți conștință ma? Ba ei cu. Sai faca ma una ca asta lui asta,? Când el ma iubește cu Adevărat ai ar muri pentru mine ba du cum să-l trădez ma pe asta și să-i fac una ca asta când el ar face orice pentru mine de ce ma va bate Joc,? de ce? Dece profitați de oamenii care le pasă de voi cu Adevărat? Dece va purtați măștile de oamenii buni? Am o rugăminte de la Dumnezeu cu toată inima o spun am o singura rugăminte atât doar una singură cine face una ca asta Dumnezeul săi dea același soartă sa simtă și sa vadă cum este.

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

De ce ma blestemi ma?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru anonim_4396):

Credem ma ca nu ți-ai dori s-o fac. Faptele tale cât de curând îți vor da o lecție Dumnezeu nu DoarmeNiciodată

| Continchiscontsters a răspuns:

Sa simtă trădarea sa simtă durerea și tot absolut tot sa simtă tot. Sa vadă cum este sa simtă cum este.

| GeorgeCazan a răspuns:

Troll. In alt post ai 15ani. E greu sa și minți sau e un efort prea mare pentru tine?

https://www.tpu.ro/......am-ca-are/