| NYCOO a întrebat:

Se apropie Sf Valentin si eu habar nu am ce pot sa-i iau iubitului meu. Nu as vrea sa dau prea multi bani pe un cadou si sa nu-mi placa... deci, ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Un ceas, un tricou si un portofel, o rama cu voi doi si un parfum, o cutie plina de poze cu voi si un tricou, un set de ingrijire personala (daca are barba, de ce nu), un set cu gel de dus si toate cele, cateva nopti la munte singuri sau cu persoanele dragi lui, desi asta te costa mai mult.

Raman la ideea ca portofelul, parfumul, tricoul sau setul de ingrijire si neaparat o rama cu pozele voastre, sunt cele mai bune variante. E Ziua indragostitilor, nu ziua lui. Trebuie sa fie si ceva legat de voi

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se par foarte degeaba cadourile pentru VD, iesiti pur si simplu in oras si sarbatoriti impreuna ce tot atatea cadouri

| SilentRain a răspuns:

Un bax de hârtie igienică, sau bateri de ceas, șosete, un pachet de biscuiți,
săpun, un USB, sau un borcan de zacusca

| ywar a răspuns:

Sa-mi spui si mie unde in calendarul crestin-ortodox, este sarbatorit pe 14 februarie Sf. Valentin.
Sf. Cuv. Auxenţiu, Maron şi Avraam; Sf. Filimon, Ep. Gazei - asta scrie in calendarul crestin-ortodox.
Eu zic ca cel mai bun cadou este o partida de sex, pregateste ce folosesc fetele in pat!

| Lola200228 a răspuns:

Ai putea cumpara un set de tricouri personalizate, de exemplu "Ea e mea" și pe celălat tricou sa scrie "El e al meu" e un cadou perfect pentru ziua îndrăgostiților. Ai putea sa faci un album cu pozele voastre, sa ii iei un parfum

| MiaSiPunct a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa intrebi discret ce și-ar dori sau sa te gândești la pasiunile lui pentru ai putea lua un cadou pe placul sau.(ex :îi place înotul ii iei o noua casca de înot )