| Tina_Elena_1995 a întrebat:

Buna TPU sunt insarcinata in 8 saptamani dar vreau sa spun ca ma simt ingrozitor de rau, nici măcar apa nu pot bea.
Mai nou nici măcar la dus sau in Bucătărie nu pot sta am impresia ca totul miroase ca totul este murdar.
Va rog dati-mi un sfat cât mai curând! Multumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Este perfect normal ceea ce experimentezi, toate trecem prin asa ceva cand suntem gravide, dar nu ne plangem, ca-i pentru binele copilasului care-l purtam in pantec.
Sa vezi cum este sa ai sarcina toxica, sa vomiti de cate 5-10 ori pe zi timp de 9 luni... si totusi, nu ne plangem, pentru ca-i normal sa suferim pentru sufletelul din pantec.