| Rihhana1 a întrebat:

Trec printr-o despartire, imi puteti oferi cateva cuvinte de incurajare? Cum pot trece mai usor peste?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu e capat de drum, balta are peste, nu se termina lumea pentru un/o barbat/femeie.

Ocupa-te de tine si de rostul vietii tale si atat.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau ca teci prin asa ceva, dar crede-ma ca-i mai bine singura, decat intr-o relatie toxica!
Fiecare aveti dreptul la fericire si nu merita sa stat in relatie in care nu mai sunteti fericiti.
Viata merge inainte!
Bucura-te mai bine ca nu ai facut greseala sa te mariti cu el, ca puteai fii nefericita pe viata.
Asdar, fii libera si deschisa unei relatii noi, ca nu se stie niciodata, de unde apare barbatul destinat tie.

| Freya1 a răspuns:

Iesi cu prieteni, cunoaste oameni noi, dezvoltă o pasiune, munceste ceva si atata timp cat esti ocupată si vezi ca poti si fara el nu o sa mai suferi.

| Sofer a răspuns:

Stergi orice amintire cu el laughing si eviti contactul cu el.

| Crackman a răspuns:

Uita absolut tot

| Swae a răspuns:

Buna!
Sigur esti frumoasa, ocupa-te de tine si ce mai e important pentru tine. Toata lumea trece prin despartiri. Uneori nu e sa fie, alteori rezista..alteori, poate va impacati. Nu trebuie sa suferi prea mult din cauza asta..si pana la urma care e rostul?
Cel mai bine e sa-i arati ca ai trecut peste si te ocupi de tine si alte lucruri mai importante in viata ta.
Iesi cu fetele, stai cu familia, bucura-te de lucrurile marunte.