| Alexandracoman433 a întrebat:

Bună TPU, voi fetelor ce i-ați oferit iubiților de Moș Nicolae?

9 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Parfum, cutie pentru ochelari de soare/vedere, ciorapi cu motiv de Craciun si dulciuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca as fi femeie i-as lua hartie igienica.

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu asta primesti? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackann):

Mai puneam si o funda rosie deasupra sulului de hartie, sa fie asa, cu patos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackann):

Daca era din asta pensat, epilat si desenat ii luam un ruj de bune si un tampon.

| DennK a răspuns:

Eu am fost obișnuita de mic copil ca de mos Nicolae sa se primească dulciuri, cadouri mici, și asta am făcut și eu, plus ca și-a dorit memorie ram pentru pc așa ca i-am luat happy

Răspuns utilizator avertizat
| BernadetteGTanko a răspuns:

Https://amzn.to/3VsFSHn am luat asta pentru ca putem sa-l facem impreuna si ramane o amintire frumoasa
si pentru un barbat accesoriu nelipsit portofol
https://amzn.to/3Fux2TR

| anonim_4396 a răspuns (pentru BernadetteGTanko):

Tare ideea, originala.