| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

happy
Vreau sa fac nunta peste 2 ani...cam care este bugetul pentru o nunta?happy
Cu o 100 de persoane.
Sunt din Bacau ..cine cunoaste un restaurant cu meniu pana in 150 lei sa imi spuna.

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

De acum in 2 ani...ha, haaaa.
E cam devreme sa cauti, parerea mea.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Peste doi ani meniul o sa fie mai scump. Unele restaurante dau faliment, altele se infiinteaza.
Restaurantele care se respecta au deja evaluate meniurile de nunta. Asa ca poti sa mergi sa intrebi. Intrebarea moarte n-are, spune o zicala.

| andreivok a răspuns:

Orientativ iti pot spune ca in Bucuresti bugetul nostru totul a fost undeva la 9000 euro. Am facut la http://nonameevents.ro si am prins niste oferte super faine. Altfel ne-ar fi dus mult mai mult.

| raducanuu a răspuns:

Noi am ajuns la un buget de vreo 10.000 de euro per total cu trupa si foto/video, dar depinde ce gasiti. Eu va recomand http://jadore-ballroom.ro.

| Zaharia_Victor_1995 a răspuns:

Meniu African happy