| Dragumike a întrebat:

Vreau sa imi ziceti pararerea voastra...Mereu cand mergeam pe holurile de la scoala acel baiat tot timpul se uita la mine si eu la el, dar nu ne vorbim sau chestii de genul si chiar si pe afara se uita insistent la mine, credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Andrəi a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el, cum ai facut tu asa faceam si eu cu o fata ne jucam impreuna fotbal, ma voia in echipa ma lua de mana imi zicea daca am prietena ma chema afara, pana cand a venit un prieten de al meu s-a dat in vorba cu ea si s-au pus impreuna....Asta nu conteaza el mi-a zis ca vrea doar sa o...
Asta iti zic eu sa il lasi 2-3 zile cheama-l afara mai adu 2 prietene indirect sa nu creada ca e un fel de intalnire, si daca nici atunci nu iti zice ca te place fa ca sa-i zic marina intreaba-l daca are prietena daca zice da ii zici "Ce faci umbli cu doua?"Daca intreaba care e a doua ii zici ca tu... pune o prietena de a ta sa il intrebe daca te place
Fii indrazneata

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Tot ce e posibil

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Cel mai probabil se uita insistent pentru ca e atras de tine, privirea este un semnal foarte clar

| contulmeuanonim a răspuns:

Eu cred că te-o fi plăcând!