| Wirusssssssss123 a întrebat:

vreau sa joc pubg cu fete doar ca nu stiu despre ce sa vorbesc, eu sunt un baiat mai timid si nu prea ma pricep la conversatii..Am jucat o data cu o fata si am tacut tot meciul, sau ziceam ca nu pot vorbi..Cum pot sa fiu si eu interesant pentru o fata?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci ai cu ce fata sa joci, in primul rand, da?
Bun. Pai ce e asa de greu? Fii tu, lasa sa te descopere asa cum esti. Cum sa taci sa sa zici ca nu poti vorbi? :/ Dar ma rog, nu este capat de lume.

In primul rand, intreab-o ce mai face si apoi incepeti jocul. Vorbeste despre joc, ca doar va jucati, pana cand va cunoasteti mai bine. Vorbeste despre tactici, inamici, iteme sau ce mai faceti voi pe acolo, vedeti la fata locului. Apoi mai vorbesti despre o amintire ceva, ceva amuzant si in acelasi timp daca vezi ca nu continua pe subiectul asta... nu mai continui nici tu, inseamna ca nu prea o intereseaza.

Si asa mai departe. Hai, ca nu e asa de greu. Doar vorbeste, o sa vezi ca totul e bine.
Iti tin pumnii!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca pubg nu e ca jocurile alea din 2005, daca fata joaca bine mai bine taci ca daca pierde din cauza la ce prostii zici tu, iti da un block de nu te vezi rolling on the floor Crede-ma spun din experienta

| Musca88 a răspuns:

Vorbeste despre joc boss, cand n-ai ce sa comentezi la joc mai baga si tu din alea vai ce muzica asculti etc...

| ol1ver a răspuns:

Pai,incearca sa vorbesti despre ce ea,daca nu,orice subiect, daca o sa taci si mereu zici asta, o sa te creada plictisitor, da mi numele tau de pe pubgm ca sa ne jucam amandoi, o sa te si ajut sa vb cu ea