| smartgirl a întrebat:

Vreau sa merg impreuna cu familia mea, intr-o excursie de cam 2 saptamani cu masina, sa fie superb de frumos undeva cu apa si munti dar nu foarte departe de judetul Timis.
PS: mama mea se cam teme sa mearga cu masina cum as putea sa o conving sa nu se mai streseze?

dau funda pentru locatii de vacanta aproape de Timisoara si daca aveti vreo solutie pentru mama mea.
Rog seriozitate! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Pai pe la bucegi si cu maicata fa-o sa nu ii mai fie frica asa:fai acest discurs frumos:Mama, te iubesc asa cum esti, dar te rog sa imi infrang teama.Cum si eu mi-am infrant-o cand a trebuit sa dansez( de ex.) asa ca incearca.ia-o incet si nu iti va mai fi frica.Dar sa si incepi sa o ademenesti sa mearga cu masina si incet,incet va vrea.(de ex: mami, daca mergi cu masina pana(acolo, unde-i place ei) facem sau iti cumparam(ce ii plk ei)Sper ca te-am putut ajuta! Pa!happy

| DildăuPaispe a răspuns (pentru InGErAsHFaCutPraF21):

Ai spus-o de parca ea intreba cum s-o faca pe sora ei cea mica sa faca ceva.

| MikeyC a răspuns:

Pai poti merge daca vrei aproape la cabane la lacul Surduc ii aproape dupa lugoj sau asa ceva