| Irina7747 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare pentru voi. Fostul meu prieten s-a despartit de mine pentru ca spunea ca sunt prea buna pentru el, ca nu e demn de mine si ca nu o sa am un viitor bun langa el. Ieri ne-am intalnit si m-a sarutat. Apoi mi-a scris ca ar vrea sa faca dragoste cu mine. Credeti ca inca mai tine la mine sau vrea doar chestia asta de la mine?

Răspuns Câştigător
| Denisaregina a răspuns:

Atata timp cat s-a despartit de tine, inseamna ca nu mai tine la tine. Daca este el atat de rau pentru tine si ar fi tinut la tine cu adevarat, nu s-ar fi despartit de tine, ci ar fi incercat sa devina ceva mai bun alaturi de tine, pentru tine! Nu vreau sa te dezamagesc, dar e foarte mare probabilitatea sa fi vrut doar asta de la inceput.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E fraier. mai usor sal bagi in piz masii si sa nu ai treaba cu el

| SilentRain a răspuns:

Aia a fost 100% o scuza ca se despartă de tine
De la tine vrea sex, nu iubire
Acuma tu decizi daca esti jucăria lui sau nu

| Sofer a răspuns:

Vrea doar chestia aia.

| Iote a răspuns:

Vrea "doar chestia aia". Daca te-a lasat cu minciuna ca esti prea buna pentru el, inseamna ca a vazut ce usor te poate pacali.

| GirlOnline81 a răspuns:

"Credeți ca încă mai tine la mine?"

Nu. Nu tine la tine, nu te vrea. Vrea doar anumite părți din tine.

| Catalin77945 a răspuns:

Daca s-a despartit de tine, pur si simplu treci peste si ignora-l, adica cum vine asta se desparte de tine si dupa vrea sa faceti sex? rolling on the floor), suna a bullshit, cine stie ce are de gand sa faca dupa asta..asa ca mai bine sa nu faci asta cu el si doar treci peste.

| R4ulTripon a răspuns:

Pai daca chiar ti-a scris asta ce te prinzi asa greu? Te luminez eu nu-i problema. Tipul chiar daca s-a despartit de tine vrea sa ramaneti prieteni cu beneficii adica în traducere liberă, "prieteni cu beneficii" înseamnă de fapt doi oameni care fac sex (beneficiul) fără să-şi asume şi restul implicării într-o relaţie de cuplu (intimitate emoţională şi angajament). Sper ca te-am ajutat! happy