| Marianbdk08 a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o problema.laughing
Imi puteti spuneti despre ce as putea vb cu fata timp de câteva ore, despre ce subiecte sa vb cu ea? Mai interesante în asa fel încât să nu se plictisească.
Puteti sa imi spuneti, sa imi dați niste exemple atunci cand voi vorbiti cu o fata ore in sir despre ce vorbiti?winking
Va rog frumos.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Vorbesc despre orice. La mine vine oarecum de la sine mai ales că faptul că aș plictisi-o e ultima mea grijă. Eu merg pe principiul să fiu natural iar dacă îi place să vorbească cu mine ok, altfel drum bun și cale bătută.winking