| Roxana6190 a întrebat:

Bună tuturor. Aseară prietenul meu a primit un mesaj de la un prieten de al lui. După aceea, el i-a răspuns și au ieșit afară. Faza este că el m-a mințit. Mi-a spus că s-au întâlnit întâmplător, iar apoi următoarea zi a recunoscut că nu a fost așa. El a spus că ce contează că a mințit... dacă mi-a zis că a ieșit cu acel băiat. Mi se pare mie aiurea sau e normal?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca te-a mintit, nu conteaza cu ce, este o oarecare problema. Bineinteles, ca excludem lucrurile care te fac sa te simti bine, ca surprizele. Este o problema ce trebuie sa o rezolvati voi doi. Indiferent ce este, ar trebui sa iti spuna si tie, doar este prietenul tau, asa este normal.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Minciunile sant peste tot. Nimeni nu scapa nevatamat

| darrio2007 a răspuns:

Probabil tu il tii prea din scurt si saracu baiat, nu stia ce sa mai zică.

| GdX a răspuns:

N.am inteles nimic. A primit mesaj, s-a intalnit intamplator? Daca a iesit cu o alta fata?

| SilentRain a răspuns:

Minciunele nu sunt bune într-o relație...
Da nu cred ca ar trebui sa faci un scandal din asta, doar sa discutați, afla care e motivul de te - a mințit

| cristimihailov a răspuns:

Nu conteaza ce credem noi, conteaza daca tu inghiti asta sau nu...

Dar stii si tu bine asta.

| Eireann a răspuns:

Ce nu inteleg e de ce a simitit nevoie sa minta... Daca iti spunea direct ca i-a dat un prieten un mesaj si iese sa se intalneasca cu el care era problema? Doar nu ai fi spus nu, stai in casa. E ciudat daca minte fara un interest, e ciudat ca discutati despre asta urmatoatea zi si el se apuca sa "recunoasca" o chestie asa triviala.

| Andry01 a răspuns:

Dat fiind ca ceea ce ne deranjeaza la ceilalti de fapt reflecta ceea ce exista in noi insine, da, e normal. Tu pe cine ai mintit in trecut?