| Nina001 a întrebat:

Bună tuturor, ce părere aveți despre cei care nu doresc sa se afișeze cu iubitele/soțiile lor pe rețelele de socializare? Aștept răspunsul vostru. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca au un interes ascuns, sa nu afle lumea ca este insurat, sau ca are iubita, pentru a putea flirta mai departe, cu cine are chef.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o situatie care nu poate fi judecata din afara, poate omul ala doar nu e genu sa puna poze pe retele de socializare sau ca e o intr-o relatie etc. Nu inseamna neaparat ca nu vrea sa-si afiseze perechea

| Freya1 a răspuns:

O parere proasta.
Daca iti iubesti partenerul si tot pui o poza pe Facebook nu stiu de ce nu ar putea sa fie si sotia ta in ea.

| ziftode a răspuns:

Ai scris iubite/sotii si nu ai completat cu iubiti/soti, deci te referi numai la baieti/barbati, moment in care te intreb:

NU E EVIDENT?!?

iar daca, chiar nu e, atunci... evident ca au iesit la agatat pe reteaua de socializare tongue

| Magda20 a răspuns:

Au un respect mare pentru amantă laughing