| ichimalexandra a întrebat:

Ma confrunt cu o problema timp de 21 ani, adica de cand m-am nascutsad nu stiu cine este tatal meu! de 2 ani il caut in disperare... dar nu am nici un rezultat! stiu ca il cheama Ichim Niculae, este din Judetul Prahova, Municipiul Campina! va rog frumos, daca stie cineva persoana, contactati-ma... unde as putea sa il mai caut pe internet, sau alte idei? va multumesc

Răspuns Câştigător
| marsat a răspuns:

Mergi la Primaria Campina si intereseaza-te la evidenta populatiei.
tel: 0244 332 071; 0244 336 916; 0244 337 454; 0244 3367 71 interior 4 pentru evidenta populatiei
http://www.primariacampina.ro/contact.htm Sper sa iti fie de folos. Daca ai intrebari in materie juridica trimite-mi mesaj pe privat

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Mama ta de ce nu ti sp adevarul unde este si cine? mergi la politia din orasul tau si roga i sa te ajute succes

| ines a răspuns:

Buna cred ca mai bine e sa mergi la primarie si eu am avut nevoie sa gasesc pe cineva. Si de la politie ma-u trimis la primarie bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap il cunosc dar nu iti pot sune multe despre el iti voi zice cateva chesti daca promiti ca nu vii la mine sa ma intrebi unde esau chesti din astea

| Razvan_8265 a răspuns:

Dap pot sa zic ca il cunosc sunt din bobolia un sat de langa campina nu stiu foarte multe despre el vb pe mess yd meu bad.boy_74