| Sara1248 a întrebat:

Buna tuturor. Ma puteti ajuta cu niste idei de cadouri pentru prietenul meu? Am tot stat si m-am gandit si nu am prea multe variante.

Răspuns Câştigător
| eugeniu2020 a răspuns:

Atunci mergeti la un carting impreuna, faceti o cursa in 2, iar castigatorul va primi un premiu!
daca ceva material ca amintire ii poti darui un CD inscris cu melodiile lui preferate iar pe coperta sa pui o poza cu voi 2 impreuna! ii va placea!

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ii urezi "La multi ani" intr-o lenjerie de noapte neagra, dantelata, sexy. big grin

| Ha0t1c a răspuns (pentru Bula):

Nevasta-ta stie ce fel de lenjerii preferi tu? rolling on the floor

| Sara1248 explică (pentru Bula):

Pe langa asta. happy

| Sara1248 explică (pentru Bula):

Oare rosie nu i-ar placea? big grin

| Bula a răspuns (pentru Ha0t1c):

Eu prefer... fara tongue

| Ha0t1c a răspuns (pentru Bula):

Si ea? laughing

| Bula a răspuns (pentru Ha0t1c):

Si ea big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am asta. E calduros.

https://www.aliexpress.com/......23917.html

| MadalinG99 a răspuns:

Heey, evita parfumurile pentru ca este greu sa nimeresti ceva care sa-i placa. Incearca un ceas, o bratara sau lucruri folositoare. Bineinteles nu strica sa-i faci ceva personalizat, ceva ce sa-i aduca aminte de tine. Poti face o rama foto cu voi 2.

| Sara1248 explică (pentru MadalinG99):

Am folosit deja ideile astea. sad

| eugeniu2020 a răspuns:

Pai detalii - ce varsta are? prieten e doar sau iubit? cati ani are? de cat timp impreuna? ce ii place? ce hobby-uri?

un striptease si un sex calitativ iti propun!

| Sara1248 explică (pentru eugeniu2020):

22 de ani, iubit, relatie de aproape 2 ani, ii place muzica si e interesat de orice are legatura cu masinile.
La sugestiile pe care le-ai dat m-am gandit si eu, dar vreau si ceva material care sa ii ramana ca amintire. happy

| Sara1248 explică (pentru eugeniu2020):

Mersi mult! happy

| eugeniu2020 a răspuns (pentru Sara1248):

Atunci mergeti la un carting impreuna, faceti o cursa in 2, iar castigatorul va primi un premiu!
daca ceva material ca amintire ii poti darui un CD inscris cu melodiile lui preferate iar pe coperta sa pui o poza cu voi 2 impreuna! ii va placea!