| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa facem la scoala un fel de stand u prezentarea unei carti si trebuie sa facem obiecte promotionale,sa fim cat mai inventivi.Va rog sa ma ajutati cu cateva ideisad

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Vezi ce nu-ti mai trebuie din beci: un robinet, o bucata de teava de canalizare, o scurgere de WC, borcane, casetofoane vechi... si le pui pe taraba ta...

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Ai putea să specifici despre ce carte este vorba?
Poţi solofii subiectul tratat în acea carte pentru a-i face genul acesta de publicitate. happy

| blackwidow10 a răspuns:

In primul si primul rand trebuie sa actionati pe baza continutului cartii prezentate...adica obiectele respective sa aiba o oarecare legatura cu tema cartii. Daca nuimi spui mai exact ce trebuie sa faceti si ce carte este " in cauza" nu am ce exemple sa iti dauhappy Ajuta-ma sa te pot ajutabig grin