| isabellamaria01 a întrebat:

Buna va rog sa imi spuneti ce cadou i-as putea lua mamei mele de ziua ei!

Cel mai bun cadou primeste funde

5 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

Un buchet de flori (de preferat ceva ROSU), si un lantisor, + ar fi de preferat sa iti petreci acea zi mai mult cu ea, ar aprecia.

| Ella192 a răspuns:

Accesorii (cercei; colier), o rochie, o rama cu poza ta, parfumul ei preferat, un ruj de lux, o geanta.

| cedrea923 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o rochie si un buchet de flori.

| tediiii a răspuns:

Ia-i ceea ce ii place ei. nu stiu. intraba-o ce i-ar placea. nu asa direct. mai pe ocolote sa nu se prinda.winking si ii cumperi ceva ce ii pace. Bafta :*

| Cargomania a răspuns:

Uite, eu nu prea vad rostul cadourilor de lux pentru o mama. Cred ca s-ar bucura mai mult daca i-ai da o felicitare facuta de mana ta, o bratara impletita de tine. Poti sa te trezesti dimineata ca sa-i aduci micul dejun la pat sau poti sa mergi impreuna cu ea la un film sau la un restaurant unde puteti fii singure si sa traiti momente frumoase mama- fiica. happy Orice lucru din suflet si nu cu o valoare mare (cand vine vorba de bani), inseamna succes garantat pentru tine! happy Multa sanatate si fericire tie si mamei tale! happy