| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un băiat de mai multă vreme dar a devenit cam pervers, e cuminte, nu fumează, nu bea, nu umblă aiurea dar mă cam deranjează câteodată. E drăguț și pervers în acelaşi timp (dacă înțelegeți ce vreau sa spun). Nu am vrut sa mai vorbesc cu el din cauza asta dar el mă caută mereu și încearcă să începem o conversație. În realitate este puțin mai retras dar prin mesaje se comporta ciudat. La liceu mereu îmi zâmbea și mă saluta dar când se comporta asa parca nu as mai vrea sa am de a face cu el. Voi ce părere aveți? Nu e mereu pervers dar mai are perioade și mă pune pe gânduri.

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Renunta,nu e de tine, arunca-i cu praf de mers si cauta unu mai lingau.Pe scurt, iti spun acum ce i-am spus si lu fosta. Daca barbatu nu pune mana pe sanii,pe fund,si intre coapse.E prost,e fatalau,nu stie sa iubeasca o femeie intima. Daca barbatu pune mana peste tot,iar nu e bine,e golan, e pervers, e nesimtit. Daca barbatu e romantic, vai e lingau, e sentimental, daca barbatu nu e romantic.Vai, nu imi aduce o floare...intelegi ideea?

| llleo a răspuns (pentru Liviu):

laughing)) Ai perfectă dreptate. Nu mai știi cum să le iei!

| Adry05 a răspuns:

Ori o fi genu ala de timid care se arată cu adevărat doar pe internet ori face asta că așa are impresia că te impresionează

| Simpatic a răspuns:

Defineste pervers, pentru noi adultii a fi pervers insemna ca in timpul actului sexual te supune la niste chestii care merg spre BDSM, sau a fi pervers o persoan mincinoasa, vicleana.
Tie doar iti da de inteles ca este pervers, o chestie care poate fi doar in capul tau.
Sunteti voi impreuna cum sunt eu casatorit cu Sophia Loren cand avea 23 de aniwinking
Doresc sa vad mai multa minte si idei de la persoanele de clasa a 9-a, dar se pare ca nu sunteti nicidecum mai inteligenti decat generatia mea, ma raportez cand eram eu de seama voastra!
Pica si vorba cum ca femeile sunt mai dezvoltate decat baietii de varste apropiate, cu 2-3 ani ziceau cercetatorii lui peste, dar era motiv pentru curvitele tinere care umblau cu barbati insurati, nimic altceva, n-am vazut una sa fie FULGER in gandire la 15-17-20 de ani incat sa zic DA FRATE cercetatorii lui peste aveau dreptate.

| OldSoul a răspuns:

Cauta-ti o prietena daca perversitatea unui baiat e o problema.

| Dalmore a răspuns:

Daca te deranjează chestia asta acum, mai încolo o sa tep scoată din minți. Așa că da-i jet că oricum e masiv red flag

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti da la cantă de 2, 3 si te lasa

| Mogiojojo a răspuns:

Toti baietii/ barbatii sunt perversi. Unii se arata mai tarziu. Si asa trebuie sa fie. Daca nu nu ne-am mai fi reprodus.

| DonGiani a răspuns:

Bună. Toți bărbați suntem așa. Dar asta ar fi trebuit după o perioada nu din prima?

| llleo a răspuns:

L-ai putea accepta așa cum e dacă reprezintă o prezență aparte pentru tine. Cel puțin, ai putea încerca, să vezi cum decurg lucrurile. În caz contrar, știi bine ce ar trebui să faci.

| comyne a răspuns:

Daca il placi nu ar trebui sa te deranjeze felult lui de a fi. Pote este fix pe gustul tau insa nu iti dai seama. Dar daca incepe sa se comporte prea dubios mai bine te distantezi de el. Vorbitul pe mesaje este una iar cererea de nuduri este alta, trebuie sa iti dai seama daca incalca anumite limite.

| Al_Ella_1986_HVKt a răspuns:

Buna! Discuta cu el despre asta si spune-i ca te deranjeaza faptul ca devine pervers. Daca nu intelege, atunci sfatul meu este sa renunti de tot la el. Uita-te in jurul tau si vei vedea ca nu este singurul baiat dragut.

| Katyk3229 a răspuns:

Dacă îți place de el parere mea este ca daca e un pic pervers asta nu e nimic și crede-mă mai bine sa te salute decît nu vorbească deloc cu tine la școală dar cred ca cea mai înțeleaptă decizie ar fi dacă ai vorbi cu el si daca chiar îți place de el vorbeste cu el un mic sfatulet cand devine pervers incearca sa pornești o discuție și va uita sper ca ti-am fost de ajutor nu uita vorbeste cu el?
Succes! FUNDIȚĂ?