| AliceFirea a întrebat:

Buna, vorbesc de ceva timp cu un baiat. Acesta munceste intr-o alta tara ca asistent stomatogic, provine dintr-o familie de medici. Acesta mi-a propus sa avem o relatia dar pentru asta trebuie sa-l vizitez mereu deoarece el nu isi poate lua liber oricand pentru a veni in tara... Ma atrage, imi place cand vorbim dar nu stiu daca e ok sa fac acest pas sau nu... sfaturi?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E strain si nu stii cei arde in cap. Daca era vecin cu tine mergea sa vezi ce intentii are. Poate te minte si vrea sa faca bani prin metode ilegale cu tine, mai sporita atentia increderii nu asa usor.

| darrio2007 a răspuns:

Nu merită. Daca el nu vine la tine tu de ce sa te duci la el?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu poti sa te muti in tara unde este el, nu merita sa incepi nici o relatie cu unul, care nu se sacrifica in aceeasi masura ca si tine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu e naibii musulman, go 4 it!

| Frank51 a răspuns:

Daca ai mai mult de 14 ani imi pare rau pentru tine.

| sofisis a răspuns:

Sincer, prima deplasare ar fi de bun simt sa o faca el, nu tu. El ar veni in tara natala, e barbat deci se descurca altfel. Tu esti femeie si ar trebui sa te duci intr-un loc unde nu stii pe nimeni. Risti mult prea mult si nu are sens.
Abia apoi sa va puneti problema de mai mult. S-ar putea sa aveti surpriza ca fata in fata sa nu mai fie chiar asa scantei...

| Donsavas a răspuns:

Încearcă si vezi singura dacă vrei sa continui asa sau nu si ce mai faci între timp.

| alina2k18 a răspuns:

Vrea sa fufu si el ceva si nu are chef de deplasare si spart banuti pe drumuri si distractiiwinking
Vrea relatie, adevaratwinking dar doar SEXUALA laughing
Stai cuminte acasa pe pixda ta, nu merita sa te duci dupa elwinking cauta altul mai aproapewinking

| siriusblack98 a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita. Daca n-ai de gand sa te muti cu el acolo ca sa lucrezi, relatiile la distanta sa stii ca nu tin.Intr-o astfel de relatie toti 4 sunt fericiti.Sau daca unul este mai fraier, toti 3 sunt fericiti pana se despart.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cand de ceva timp? Ca pe 7 decembrie ai zis ca ai facut sex neprotejat cu iubitul tau.
Lasand la o parte asta, ai 18 ani si ai cunoscut un baiat din alta tara pe net care iti propune sa mergi singura la el. Mai bine stai in banca ta, spre binele tau. Gasesti baieti o gramada in Romania

| AliceFirea explică (pentru Furnicuta000):

Suntem mai multe fete pe acest cont

| Furnicuta000 a răspuns:

Aaa nu. Citeste toate intrebarile ei (incepe cu cele din 2016-2017). Atunci sigur avea 18 ani (in aprilie 2017 a facut 18 ani) pentru ca intreba si de idei de meniuri pentru majorat si alte chestii. Dar ce m-a socat era ca sotul ala despre care vorbeste era tigan si facea trafic cu fete in Franta (pana si parintii ei stiau). Si ea dupa cateva luni de relatie s-a dus cu el in Franta. Sper sa nu mai faca prostii din astea, totusi are 20 ani.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu cred ca e tiganca

| AliceFirea explică (pentru Furnicuta000):

Nu sunt eu de etnie, suntem mai multe fete pe acest cont

| Digikey a răspuns:

Daca tine la tine vine si pe jos din alta tara.
Dar se pare ca te trateaza ca pe o comanda de pizza la domiciliu.

| brokxy a răspuns:

Mergi sa lucrezi in aceiasi tara cu el? Faci mai multi bani ca in Romania si daca nu va merge intre voi, oricum ramai cu banii lol

| Clytia a răspuns:

Prima dată ar putea veni el în țară să te viziteze. Eu zic că nu poți să ai încredere așa, să mergi în străinătate pentru el. Gândește-te dacă chiar ai fi dispusă să mergi tu mereu să-l vizitezi! Și mai ales, ai fi dispusă să ai o relație de la distanță, care de cele mai multe ori nu ține?

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă te-ar iubi cu adevărat ar face tot posibilul sa ajungă la tine...

| DonGiani a răspuns:

Troll

| Edyy5555 a răspuns:

Draga mea decat cu unu de ici colo pierde vara mai bine cu el