| Mora1109 a întrebat:

Vreau sa ii fac prietenului meu un cadou de Craciun si nu stiu ce, ma poate ajuta cineva? (nu vreau ceva personalizat pentru ca am si tricouri si căni si breloc si restul)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pulover, cardigan ceva calduros. Nu cu motive de Craciun, ceva simplu intr-o culoare care crezi ca i-ar veni bine + alte maruntisuri

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are el si de bugetul de care dispui tu!
De la o bratara de argint, pana la o masina nou nouta!

| ibaal a răspuns:

Ia-i o bautura buna!
P.S. Sper ca este major laughing big grin

| eugeniu2020 a răspuns:

Ia-i un pulover cald, cand il va imbraca va simti ca esti mereu cu el!

| Fury12 a răspuns:

Iai o husa p telefon.