| Ioana184 a întrebat:

Buna,vreau și eu niste idei de surprize pentru iubitul meu! Sa fie ceva WOW ( avem împreună 1 an și 4 luni)

20 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Un test de sarcina pozitiv... fals!

| Ioana184 explică (pentru danbnz):

Ceva mai romantic nu ști?

| danbnz a răspuns (pentru Ioana184):

Ia-i ceva practic dar legat de pasiunile lui, cred ca o sa aprecieze mai mult decat ceva romantic dar inutil!

| Simpatic a răspuns:

@gabi dumitrescu : esti tare, de unde ai dedus asa ceva, inseamna ca toti iubitorii de arta sunt gay? laughing

| Ineys a răspuns:

Mai adu-i o fata si faceti un menaj a trois.
P.S: Menaj (ro), nu menage (fr)! Sa nu se inteleaga gresit.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O surpriză foarte plăcută e să gătești ceva cu mâna ta:ce mâncare știi să faci mai bine, eventual ceva dulce, un desert delicios care ești sigură că o să-ți reușească.

| georgianaanonim1 a răspuns:

Eu i-am luat iubitului meu un tablou cu "praf de stele" cu sclipici. Si dupa cum l-am vazut a ramas placut surprins

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Deci iubitul tau e gay. Multumim ca ai impartasit acest lucru cu noi!

| Ioana184 explică (pentru GabiDumitrescu):

Frate eu vreau idei de surprize, sunt fata și suntem împreună de ceva timp,, nu e gay

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ioana184):

@Simpatik: Praf de stele cu sclipici? Da-o bai naibii de treaba! Freddie Mercury colectiona stampe japoneze si alte bazaconii, dar cred ca ar fi ris si cu fundul de tablouri cu sclipici...
@Gabriela: Era frumos daca ne ziceai si un buget. As sugera ceva practic, de sezon, de la Decathlon. O cagula misto cit sa nu ii inghetze sfecla (https://www.decathlon.ro/guler-schi-hug-adulti--id_8549147.html), niste sosete cum se cade de sezon (https://www.decathlon.ro/sosete-schi-300-adulti-id_8549093.html) sau o pereche de manusi (https://www.decathlon.ro/manusi-jogging-evolutiv--id_8556459.html).

| sonya a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Hei,

Cine ti l-a facut? L-ai comandat pe net?

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ai vrea tu sa fii ca iubitul meu haha. Nu cred ca iubita ta daca o ai, ar da atati bani pentru asa ceva
Daca iubita ta iti da o " rama " inseamna ca esti gay, ce minte de caca

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru sonya):

Da pe Facebook. Cauta " tablouri cu sclipici" si vei avea o multime de alegeri.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Hahahaha, sunt casatorit, draga. Daca vine nevasta-mea cu ceva cu sclipici la mine, rid vreo trei zile. Dupa care o pun sa se duca sa isi ia banii inapoi. Mai degraba imi face cadou un patent sau un topor.

| Ioana184 explică (pentru georgianaanonim1):

E o ideee foarte buna, am căutat pe net arata super bine, mulțumesc?

| georgianaanonim1 a răspuns:

SI app, daca i am oferit un tabloul nu inseamna ca nu stiu ce, e un cadou frumos. Dar cum voi care comentati ati primit doar maruntisuri si nu va asteptati si la altceva scump, decat la manusi, imi pare rau. Fata a zis ca vrea ceva Wow

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Mdah, deci wow - scump. Incredibil. Deci ar trebui sa imi faca nevasta statuie ca atunci cand a vrut The Witcher 3 i-am facut si un calculator de vreo 3000 RON pe linga DVD-ul cu jocul, ca sa se joace linistita. Prefer sa primesc cadou un CD sau un vinyl greu de gasit pe care cel/cea care mi-l ofera a dat 5 RON dar a vizitat 20 de anticariate/site-uri ca sa il gaseasca decat un bilet VIP la Metallica (ca sa dau un exemplu) de 1200 RON. Dar nah, fii tu mindra ca umbli ca cadouri scumpe.

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu e vorba de " scump "
Ca e tablou cu sclipici sau doar un simplu tablou, este ceva de pastrat, este o amintire. A zis ca vrea ceva Wow, o manusa ti se pare wow?
Cand vrei doar sa ii oferi ceva simplu, un gest, da atunci o manusa, un pix etc, dar cand vrea ceva wow... inseamna ca vrea wow. Si n ai habar cat costa un tablou ( nu e orice sclipici, nu e cu roz, nu cu mov), asta nu inseamna ca e gay. Daca tu asa procedezi cu nevasta ta, imi pare rau pentru ea. Nu apreciezi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Am habar cit costa un tablou. De la cateva zeci de lei la cateva zeci de mii de euro sau mai mult. Trebuia sa ii cumperi o banana lipita cu scoci de o rama atunci. Uite, ti-am dat idee pentru data viitoare.

| Space1 a răspuns:

La acest tip de întrebări, consider ca e cel mai greu de răspuns deoarece nu îl cunoaștem personal! Un sfat ce as putea să îți dau ar fi să îi iei ceva ce are nevoie și ceva de durată și să ieșiți undeva (idk, o cina in 2, o plimbare, o excursie, complex )! Cel mai bine ar fi să decizi tu, nu eu sau altcineva!