| Corina13 a întrebat:

Bunabatting eyelashes Vreau si eu niste statusuri de surori.Ea este plecata in Italia...De dor...sigh Mullllte si frumoaseeee +NOIIbatting eyelashes

Fundaaaaa :-X

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Oriunde ai fi,oriunde ai pleca tu vei ramane mereu sora mea.

Chiar daca o anumita distanta ne desparte,tu inca esti langa mine, aproape.

Dragostea o pot primii de la multe persoane, dar dragostea ta e ceva diferit.

Mi-ai lipsit, imi lipsesti si imi vei lipsi, dar sa stii ca eu mereu te voi iubii.

1 răspuns: