| ancuta286 a întrebat:

Vreau un mesaj. Adica, cum sa ii scriu lui crush ca ii plac? O idee de mesaj.

Mentionez ca ii o fire mai focoasă de fel

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Femeile daca plac un barbat nu trebuie cucerite, automat vor pe acela si fac orice sa-i atraga atentia si abia asteapta sa le bagi in seama, pe tine nu te-a placut, de aia nu a mai vb cu tine. Iar daca te place tare si tu nu zici nimic, e posibil sa faca ca ancuta, sa te bage ea pe tine in seama, asa se intampla cand te place cineva. Ce, una care-ti place trebuie sa te cucereasca? Simte ca o placi, asa e si invers, nu uita asta, daca nu place pe acela, ala trebuie sa se screama sa o convinga cu altceva decat el insusi, deci e inutil, aia nu e relatie, poate cedeaza daca are vreun interes de la acela.

10 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

El te-a vazut in real? Daca te-a vazut si a avut contact cu tine dar nu a facut nimic, ar insemna ca nu te place, dar tu scrie-i, daca te place si nu a avut curaj sa se bage in seama cu tine, se va bucura ca i-ai scris, nu conteaza ca e mai focos din fire.
Daca nu te stie in real, ai sanse sa te placa, daca ii scrii nu risti nimic, te place bine, nu te place iarasi bine, tu ai incercat.

| aimullah123 a răspuns:

I-am zis eu unei fete ca o plac si dupa nu a mai vorbit cu mine ahahah. I-am zis direct din prima zi.
Femeile trebuiesc cucerite.
Daca crusul tau este baiat habar n-am. Depinde de ce tip de baiat e. E mai usor daca si el te place pe tine. Atunci ii poti spune direct.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aimullah123):

Cetățile se cuceresc, prietene.
Ai facut bine ca i-ai spus, atata doar ca nu a fost sa fie.

| aimullah123 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa intelegi cand vei avea peste 13 ani

| Mosotti a răspuns (pentru aimullah123):

Femeile daca plac un barbat nu trebuie cucerite, automat vor pe acela si fac orice sa-i atraga atentia si abia asteapta sa le bagi in seama, pe tine nu te-a placut, de aia nu a mai vb cu tine. Iar daca te place tare si tu nu zici nimic, e posibil sa faca ca ancuta, sa te bage ea pe tine in seama, asa se intampla cand te place cineva. Ce, una care-ti place trebuie sa te cucereasca? Simte ca o placi, asa e si invers, nu uita asta, daca nu place pe acela, ala trebuie sa se screama sa o convinga cu altceva decat el insusi, deci e inutil, aia nu e relatie, poate cedeaza daca are vreun interes de la acela.

| OctavianSps a răspuns:

Focoasa adica perversa? Daca da, de ce ti-ar placea de un astfel de om.

| ancuta286 explică (pentru OctavianSps):

Nu. Ma refer, e genul de om care se plictisește repede. Ii plac relatiile mai aprinse. Si nu ma refer la chestii sexuale sau ceva happy

| OctavianSps a răspuns (pentru ancuta286):

Pai ca si idee, poti sa ii trimiti o poza cu un meme, si apoi sa ii scrii imediat scuze, ca si cum i-ai trimis din greseala, si de acolo incepeti o conversatie. Asta in cazul in care nu ati mai vb pana acum.

| ancuta286 explică (pentru OctavianSps):

Am mai vorbit...adica gen suntem prieteni

| OctavianSps a răspuns (pentru ancuta286):

Il intrebi daca vrea sa joace jocul cu intrebarile, tu pui una celalalt raspunde dar in cel mai sincer mod si tot asa. Iar cand vine randul tau, il intrebi ''daca ar fi sa-mi dai un procent, cat la suta ma placi?'' Eu zic ca e o idee buna.

| xeum a răspuns:

Ii spui ca il placi si gata, te place bine, nu si mai bine