| Blancasasa a întrebat:

Zilele astea m-am uitat pe contul fostului prieten, am văzut ca fosta lui ii da likeuri la toate pozele(el s-a despărțit de ea rămânând cu amanta) eu am înțeles ca încă mai e cu amanta fiind 7 ani de relatie cu ea. E posibil sa se fi împăcat? Dacă nu de ce e prezenta la fiecare poza? E o simpla prietenie sau ce?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atât de fără ocupație să fii să stai să urmărești rahaturile astea? Fetelor nu vă mirați că vă lasă băieții când singurele voastre ocupații sunt să urmăriți cine-i dă like la fostul și să faceți astfel de conexiuni

| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii mai pasa ce face un fost iubit?
De ce pierzi timpul cu chestii inutile si nu-ti folosesti timpul ala, pentru ceva util sau mai bun?
Nu mai traieste nimeni in tercut si nici nu-l poate schimba, asa ca, nu are nici un sens sa fii obsedata cu un "fost iubit" cand el nu a dat o ceapa degerata pe relatia cu tine sau altele.
Fii fata destaepta si blocheaza-l, ca nu ai de ce sa pierzi timpul cu chestii inutile!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E posibil sa se fi împăcat? Da, este posibil.
Dacă nu de ce e prezenta la fiecare poza?
Dacă nu s-au împăcat, atunci prezența ei al fiecare poză poate însemna că ea mai vrea ceva de la el.
E o simpla prietenie sau?
Niciodată între un bărbat și o femeie, prietenia nu este simplă.
Sau ce altceva?
Nu știm ce altceva. Timpul probabil și sufletul femeilor, chiar și armata USA, nu îl poate prevedea decât pentru 2 săptămâni. De ce? Pentru că femeia e mobilă, adică schimbătoare, ca fulgul în vânt.
https://www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM
Utilizator

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă-i și tu like-uri, de ce te lași? Iese un concurs mișto! ))

| Freya1 a răspuns:

Pare genul de om care nu poate sta doar intr-o relatie si atunci exista posibilitatea foarte mare ca el să o fi cautat sa o combine iar sa fie cu două. Poate are un sarm aparte, cum tu încă il mai urmărești încă si iti mai pasa, asa poate sunt si alea.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Oare nu e mai simplu sa pleci daca ai asemenea banuieli?

A fi a treia roata la bicicleta... e greu.

| Blancasasa explică (pentru cristimihailov):

Am vrut sa zi ca după mine sia găsit pe alta și sau mutat impreuna iar la scurt timp sia făcut amanta care a rămas cu ea, întrebarea mea este, de ce după tot ce ia făcut după atâția(înșelat, bătut, umilit) ani ii dai likeuri la toate pozele? Eu un fel de a spune ca sau inpacat? Eu sunt în alta tar dar mia stârnit curiozitatea, e posibil sa te umilești în asa hal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam gagicar, nu crezi.Cum sa isi gaseasca alta dupa tine si sa isi faca si amanta si acum il cauta fostalaughing
Păi c te mai intereseaza de el? Sau e prieten, nu in sensul de fost iubit?hee hee
Uită-te și pe profilul la fața si vezi daca fostul tau prieten ii da like la poze! Cine stie, roata se intoarce ca nu e pătrată!hee hee

| Jus7t a răspuns:

Fostul prieten primește like-uri de la fosta lui prietenă iar din ce știi tu el trebuia să fie împreună cu amanta lui de când era cu fosta și a rămas cu ea.
Nu am idee, e prea încâlcită situația voastră.
De ce dracu ești interesată de ăla când știi că și-a înșelat prietena cu alta și a rămas cu ea? laughing
Dacă ai bănuiți, mergi la un psiholog.