| Gbrlela a întrebat:

Zilele viitoare as vrea sa ies cu un baiat insa nu am nicio idee ce sa facem. Ma puteti ajuta cu niste idei? Fara iesit la suc, sau plimbare in parc nu ii plac lucrurile acestea.
Dau funda :*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergeti la o piesa de teatru sau la un concert sau chiar la un film.

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu vrea la suc, poate prefera o apa plata...
Eu zic sa-l lasi pe el sa ia initiativa, gaseste el ceva.
Conteaza sa va simti bine si sa decurga totul ok intre voi!

| Aasdfghj a răspuns:

Dar ce lucruri ii plac? Tu trebuie sa vorbesti si sa stabilesti impreuna cu el, nu cu noi. De exemplu eu as iesi la un film si apoi la un suc, pentru ca, stii, trebuie sa existe comunicare si cunoastere. Bafta la intalnire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti intreba pe el, ce ii place sã facã ii poti tine companie.
Hm 2003? Jucati Wee laughing sau pe play station

| Victoria18 a răspuns:

Pai nu avem de unde sa stim noi ce posibilitati are orasul tau in materie de locuri de iesit

| Jouliete a răspuns:

Depinde ce gen de baiat este : spre exemplu daca este genul smecher, poate ii plac iesirile la biliard. Daca este o fire mai inteleapta : ii plac discutiile detaliate, sau daca e o fire romantica ii plac picnicurile, filmele romantice.Si daca este o fire spontana, ii plac intalnirile creative, spre exemplu o iesire intr-un loc distractiv.Mai este si firea linistita caruia ii place sa te intalnesti acasa si sa vizionezi un film cu popcorn. Depinde de ce fel de baiat este el, eu iti recomand sa te uiti la likeurile de pe pagina sa de Facebook sa vezi ce lucruri sau pagini ii plac, te ajuta asta.