| Vasilica905 a întrebat:

Buna ziua, am 17 ani și de la o vreme se petrece ceva cu mine, adică eu sunt singur la părinți și lucrul ăsta mă omoară. Cand eram mai mic nu îmi era totuna dar acum mă simt singur, toate rudele mele au surori, frați doar eu sunt singur. Ce credeți că aș putea să fac să îmi treacă aceasta depresie? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa iti faci prieteni, sa ai răbdare sa iti faci o iubita.De multe ori oameni străini iti pot fi mai ceva decât frați.

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu cred ca ai vreo depresie. pur si simplu te simti singur. solutia e sa te inconjori de oameni placuti sufletului tau si atunci cu siguranta te vei simti mai bine!

| Mihaa890 a răspuns:

Bună. Fă-ți mulți prieteni, înconjoară-te de oameni compatibili și buni.