| Ade1234 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare trebuia sa imi vina ciclu dar am gasit pe chiloti un maro... eu am intrerupt pilula luna asta am acut relati sexuale dar ma ferit sotul meu as vrea sa stiu despre ce este vorba

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sangerarea de nidatie de la o sarcina.
Cate zile de intarziere ai?
Stii ca feritul asta nu este foarte sigur, ca poti ramane insarcinata usor, mai ales daca a-ti avut mai multe partide sexuale, in perioada ta fertila.

| Ade1234 explică (pentru Violleta2022):

Nu mu am avut mai multe partide doar 3zile intarziere si nu si-a dat drumul in mine ma ferit

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ade1234):

Am vazut atat de multe fete si femei insarcinate din "feritul" barbatului, ca nu se poate lua in seama asa ceva.
Eu m-am referit la partide consecutive de sex, din aceeasi zi, la diferenta de cateva minute sau ore, una de alta, unde sperma ramane pe teava si se scurge in vaginul fetei, imediat cu penisul este reintrodus.
Oricum, nu este mare tragedie daca esti insarcinata, nu?
Esti maritata, toata lumea se astepata sa aveti un copilas, deci, sarcina usoara!

| Lumy_Lumy_1976 a răspuns:

Cred ca esti răcită...