| andrutik a întrebat:

as dori sa imi spuneti daca nu mi-am schimbat buletinul dupa ce m-am maritat pot divorta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti, ca proba ai certificatul de casatorie.

| psihox a răspuns:

Pun o intrebare stupida la dvs. Dar de ce sa divortati? Mofturoasa ca nu v-ati casatorit cu barbatul ideal? Si dupa divort ii veti arata fostului sot un ranjet pina la urechi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, sa fii fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai, de obicei o mare dragoste e tinuta in friu de niste hirtii.Traieste-ti viata pentru ca hirtiile se fac si se desfac de n-ai aer.

| doina22 a răspuns:

Nu