| Terminator1337 a întrebat:

Bună ziua, comunitate TPU! Îmi poate explica şi mie cineva cum se face că majoritatea româncelor cunoscute(VIP) sunt cu bărbaţi de alte etnii / naţionalităţi?

În primul rând menţionez că nu mă deranjează. Fiecare este liber să facă ce vrea cu viaţa lui, atât timp cât este fericit.

Totuşi nu pot să nu remarc că mai mult de jumătate dintre româncele celebre/cunoscute sunt cu bărbaţi de alte etnii sau alte naţionalităţi.

Ceea ce mi se pare ciudat este că sunt foarte mulţi români care au o situaţie materială foarte, foarte bună şi totuşi ei în general sfârşesc cu românce. Adică, sunt bărbaţi care nu ar avea nicio problemă în a pune mâna pe o nemţoaică sau o rusoaică sau chiar o britanică, şi totuşi aleg să rămână cu o româncă.

De fapt, dacă stau să mă gândesc singurii români care îmi vin în minte care sunt sau au fost cu persoane de alte naţionalităţi sunt: Mutu, Pavel(jucător de tenis), Pavel(cântăreţ).

Deci, care credeţi că este motivul? cum se face că în general bărbaţii aleg să nu caute fete/femei de alte etnii/naţionalităţi, pe când femeile din contră par să caute bărbaţi de alte naţionalităţi sau alte etnii?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au habar de o limba straina, sant betivi, au salarii mici, le e lene sa plece afara la munca sau le place in Romania, nemtoaicele, englezoaicele etc. asteapta sa faca nunta cu barbatii apoi baga divort dupa ce le tranteste un copil sa ramana cu casa si masina si sa il bage in datorii. Aleg romancele pentru ca nu au curaj sa mearga la politie dupa ce le bat, sant proaste pentru ca suporta multe injosiri, gatesc bine fac curat cam asta e tot lumea e nebuna

| Mayar a răspuns:

Intreaba-le! Si eu sunt femeie, si de aceea nu prefer barbati de alte nationalitati.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Fiecare are gusturile sale și fiecare luptă pentru viitorul lui.
O zi plăcută!